+370 69946768 info@vilanora.com

Rąstinis namas, esantis šalia tvenkinio, puiki vieta jūsų švenčių pramogoms. Namas turi didelę lauko terasą, iš kurios atsiveria puikus vaizdas į visą vilos teritoriją. Terasoje yra lauko baldai, esant geram orui, galėsite su draugų kompanija šnekučiuotis gryname ore.

 

Rąstiniame name yra įrengta sauna, daugelio geriau žinoma kaip suomiška pirtis. Saunoje temperatūra išgaunama dėka malkinės krosnelės, kuri pripildoma akmenimis. Kaisdama krosnelė įkaitina patalpą iki 90-100°С ir daugiau. Ant krosnelės akmenų pilamas ne tik vanduo, bet ir įvairių žolelių nuovirai tam, kad išgauti kvapnų garą. Gerai įkaitintoje saunoje oras yra sausas, todėl žmogaus kūnas iš karto ima kaisti. Ant akmenų pilant vandenį ore padaugėja „deginančio“ garo, bet praėjus kiek laiko oras vėl tampa sausas. Saunoje temperatūra gali būti iki 100°С ir daugiau, bet tuo tarpu oro drėgnumas tiktai 5-10%.

 

Visai šalia namo yra kubilas. Maudymasis kubile gali sumažinti stresą ir pagerinti miego kokybę. Šiluma sumažina įtampą, atpalaiduoja raumenis, sumažiną skausmą. Apskritas dizainas suteikia kubilui jaukumo, buria žmones į ratą bendravimui. Buvimas kubile, suteiks Jums ne tik neišdildomų įspūdžių bei gerai praleistą laiką su artimaisiais, bet ir pagerins Jūsų savijautą.

 

Taip pat, šalia namo yra didelė žalios vejos aikštelė. Plati erdvė puikiai tiks įvairiems lauko žaidimams ar šokiams. Netoliese įrengta lauko tinklinio ir vaikų žaidimo aikštelės.

Pramogos rąstiniame name:

  • Sauna
  • Kubilas