+370 69946768 info@vilanora.com
Vila Nora sodyba yra jaukiame gamtos prieglobstyje, šalia miško. Čia gražu visais metų laikais, besikeičiant gamtos spalvoms. Vilos teritorijoje yra du tvenkiniai, išpuoselėti ir prižiūrėti gėlynai. Aplinka puikiai tiks mėgstantiems vestuvines, šventines nuotraukas gamtoje. Vila Nora yra įsikūrusi nuostabiame gamtos kampelyje, toliau nuo miesto triukšmo. Privati teritorija užtikrins, jog jūsų šventės metu nebus jokių pašalinių žmonių. Čia būsite tik Jūs, Jūsų svečiai ir aptarnaujantis personalas. Graži ir tvarkinga aplinka ne tik džiugins jūsų akį, bet ir skleis gerą aurą.

Mėgstantiems aktyvų poilsį, vilos teritorijoje yra daug žalios erdvės lauko žaidimams, įmonių organizuojamiems renginiams ar vestuvių šokiams. Čia įrengta tinklinio aikštelė. Mėgstantiems tenisą, galime pasiūlyti modernią lauko teniso aikštelę. Mūsų mažiesiems svečiams pastatyta vaikų žaidimo aikštelė su mediniu namuku bei supynėmis. Esant geram orui, mažieji turi galimybę pašokinėti batute.

Norintiems pažinti Vilos apylinkes, prie pat Vilos teritorijos yra pažintinis miško takas su skulptūrų parku. Netoliese Vilos yra Skauduliškių ir Taučiliškių ežerai.